Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

STAN VO KARPOS 3

42,000 EUR - нереновиран

Опис

Se prodava stan vo Karpos 3 vo blizina na Siti mol.
Stanot e so povrsina od 45m2 + 6m2 podrum I 30m2 dogradena terasa.
Se naoga na 2 kat od 3 kata bez lift vo ruskite zgradi.
Sifra 3646

Telefon za kontakt 071/258-850 I 078/207-011


Детали

 • Големина: 45 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 1
 • Бањи: 1

Изградено во: 1965

Подрум: 1

Спрат: 2

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде