Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

STAN VO KISELA VODA

51,000 EUR - нова градба

Опис

Se prodava stan vo Kisela Voda kaj Maksi D na krivinata od 60m2 na 2 kat od 3 kata.
Stanot e trosoben so dve spalni, nov nevselen, gradba 2012 god.
Sifra 3075

Telefon za kontakt 071/258-850 I 078/207-011


Детали

 • Големина: 60 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Изградено во: 2012

Спрат: 2

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде