Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslider

SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR

1,150 EUR
ул. Димиотрија Чуповски,

Опис

Се продава стан во строг центар на ул. Димиотрија Чуповски зградата до собрание. Станот е 60 m2 плус две тераси и подрум на 5 спрат од 5 со сопствен паркинг, лифт и парно веднаш вселив. На мапата е прикажана локацијата на станот. ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР

Контакт тел.: ВЛАТКО 078336261 и 075215819


Детали

 • Цена: 1,150 EUR
 • Број: LST-236
 • ул. Димиотрија Чуповски
 • Општина:
 • Област: Центар
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 60 квадратни метри

Достапно од: веднаш вселив

Подрум: 1

Спрат: 0

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде