Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslidersliderslidersliderslider

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

86,000 EUR
ТАФТАЛИЏЕ 1,

Опис

ШИФРА – 25361 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 ОД 96 М2 НА 9 КАТ СО 2 СПАЛНИ , 1 ВЦ, КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН ЦЕНА 86000 ЕВРА

 
WWW.MILENIUMKOM.MK
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-650


Детали

 • Цена: 86,000 EUR
 • Број: LST-556
 • ТАФТАЛИЏЕ 1
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 96 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2

Подрум: 1

Спрат: 9

Поседува

 • yesпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде