Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

ТАФТАЛИЏЕ 2,

Опис

ШИФРА – 13496 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2 ОД 100 М2 НА 5 КАТ , КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН , 3 СПАЛНИ , 2 ВЦ MOЖЕ И ЗАМЕНА ЗА СТАН ВО АЕРОДРОМ

 
WWW.MILENIUMKOM.MK
ТЕЛ. 2460-954 071/377-770 075/496-650


Детали

 • Број: LST-581
 • ТАФТАЛИЏЕ 2
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 100 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Подрум: 1

Спрат: 5

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • yesпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде