Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumbslidersliderslider

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

74,000 EUR
АМИНТА ТРЕТИ,

Опис

ШИФРА 22011 СЕ ПРОДАВА СТАН НА ЛЕНИНОВА ОД 74 М2 НА 3 КАТ СО ДВЕ СПАЛНИ , ПРАЗЕН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ ТЕЛ. 075/278-789


Детали

 • Цена: 74,000 EUR
 • Број: LST-523
 • АМИНТА ТРЕТИ
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 74 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Подрум: 1

Спрат: 3

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • yesподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

AGENCIJA MILENIUM

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде