Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

Се продаваат станови во градба во Центар

1,200 EUR
Партизански Одреди 34/1/5,

Опис

Се продаваат станови во градба на одлична локација во центарот на Скопје,позади универзална сала.Слободни станови со оваа квадратура има на 3 и 6 кат. Шифра 07 tim-05.Повеке информации во агенцијата за недвижнини Простор на тел 02/6140 571 и 075 489 145


Детали

  • Цена: 1,200 EUR
  • Број: LST-1696
  • Партизански Одреди 34/1/5
  • Град:
  • Општина:
  • Држава: Macedonia
  • Големина: 50 квадратни метри
  • Соби: 2
  • Спални: 1

Спрат: 3

Поседува

  • noпарно
  • noбалкон
  • noфранцуски балкон
  • noлифт
  • noподрум
  • noгаража
  • noпаркинг
  • noдвор
  • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
  • Пребарувај Овде