Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

Се продаваат станови во градба во Центар

1,200 EUR
Партизански Одреди 34/1/5,

Опис

Се продаваат станови во градба на одлична локација во центарот на Скопје,позади универзална сала.Слободни станови со оваа квадратура има на1 и поткровје. Имаат 1 спална. Шифра 07 tim-08.Повеке информации во агенцијата за недвижнини Простор на тел 02/6140 571 и 075 489 145


Детали

 • Цена: 1,200 EUR
 • Број: LST-1711
 • Партизански Одреди 34/1/5
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 31 квадратни метри

Спрат: 1

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде