Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

Се продаваат станови во изградба 70м2 во центар позади Универзална сала

1,200 EUR
Hristo Smirnenski Br.25,

Опис

Становите се лоцирани на Ул.Христо Смирненски бр.25 во близина на Т.Ц Буњаковец, Универзална сала, градинка 9ти Мај и центарот на Скопје. Становите се во изградба во зграда од 6 ката, и истите ги имаме на располагање на 1,3,5,6 кат. Становите ги добивате си комплетно уредени купатила, таркет во дневна и спални, керамички плочки на тераса, влезови и во кујна по избор на купувачот. Зградата треба да биде во употреба август/септември. Подетални информации можете да добиете секој работен ден на телефонските броеви 070 344 042 или на 023/063-020 на www.timing.mk


Детали

 • Цена: 1,200 EUR
 • Број: LST-1713
 • Hristo Smirnenski Br.25
 • Град:
 • Општина:
 • П. број: 1000
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 70 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1

Изградено во: 2017

Спрат: 1

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде