Вчитување на мапа logo
google-map-thumb
slider-thumb

STAN VO CENTAR – GRADSKI ZID

130,000 EUR - нереновиран
Marks Engels,

Опис

Se prodava stan vo Gradski zid kaj Klub na novinari. Stanot e 116m2 na 3 kat od 4 kata so lift, cetvorosoben.
Sifra 2984
Telefon za kontakt 071/258-850 I 078/207-011


Детали

 • Цена: 130,000 EUR
 • Број: LST-626
 • Marks Engels
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 116 квадратни метри
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2

Изградено во: 1975

Спрат: 3

Поседува

 • yesпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде