Вчитување на мапа logo
slider-thumbsliderslider

Stanovi vo strog Centar

55,200 EUR

Опис

Продажба на станови, центар, во близина на ВЕРО центар, избор од 48, 50, или 80 м2, квалитетна градба, објектот е во завршна фаза.
Разгледајте ја големата понуда на станови, апартмани и вили, во Скопје, Охрид и повеќе туристички дестинации во Грција и Бугарија, на нашата ВЕБ страна www.holidayrealestate.eu

 

HOLIDAY REAL ESTATE: 023108877


Детали

 • Големина: 48 квадратни метри
 • Соби: 2

Достапно од: VO IZGRADBA

Спрат: 0

Поседува

 • noпарно
 • noбалкон
 • noфранцуски балкон
 • noлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

додај во омилени
 • Пребарувај Овде