Вчитување на мапа logo
slider-thumbslidersliderslider

Vednas vseliv stan 76m2 PROMOTIVEN POPUST DO 31 MAJ

1,050 EUR
Frederik Sopen br.28/1-2,

Опис

Zgradata se naoga vednas pod crkvata Sv. Petka vo Crnice, stanot e vednas vseliv, 71m2 + 5 m2.
Vakov tip na stanovi imame na kat 1, kat 3 kat 4 i kat 6


Детали

 • Цена: 1,050 EUR
 • Број: LST-969
 • Frederik Sopen br.28/1-2
 • Град:
 • Општина:
 • Држава: Macedonia
 • Големина: 76 квадратни метри
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2

Изградено во: 2014

Спрат: 2

Поседува

 • noпарно
 • yesбалкон
 • noфранцуски балкон
 • yesлифт
 • noподрум
 • noгаража
 • noпаркинг
 • noдвор
 • noбазен

Стапи во контакт

додај во омилени
 • Пребарувај Овде