клик за да овозможиш зумирање
Вчитување на мапа logo
Филтер

Огласи објавени во "Се издава"

Спореди домови
Loading...
IMG_4607
достапно

Се изнајмува куќа / House for rent

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 2,700 EUR per month
Димо Хаџи Димов,
:
+ споредба
1
нова градба

Се издава стан во Cevahir Sky City / Luxury Apartment FOR RENT in Cevahir Sky City

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 450 EUR mesecno+mesecni trosoci
bul.Srbija br.31B, 1000 Skopje, RM,
:
+ споредба
20170311_172952

izdavam dvosoben stan 65m2

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 200 EUR mesecno
skopje,
:
+ споредба
500park6

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 200 EUR МЕСЕЧНО
ЛИСИЧЕ - АЕРОДРОМ,
:
+ споредба
13a218f4-b59f-4ae4-90df-315814bf2426

DOMIK IZDAVA NOV NAMESTEN STAN KAJ KATOLICKA

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 300 EUR
католичка,
:
+ споредба
2e75ad72-d429-42a7-850c-1d6bb2f02bfb

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV DUPLEX VO BUNJAKOVEC

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 220 EUR
буњаковец,
:
+ споредба
1

Se izdava namesten stan vo Kapistec – cena 200e

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 200 EUR
Vasil Gjorgov 32,
:
+ споредба
кај Т.Ц Буњаковец
достапно

Se izdavaat parking mesta vo centar – Bunjakovec

Објавено на 21/03/2019 во 07:57 50 EUR
Ul. Vladimir Polezinovski Br.9,
:
+ споредба
  • Пребарувај Овде