клик за да овозможиш зумирање
Вчитување на мапа logo
Филтер

Огласи објавени во "Скопје"

Спореди домови
Loading...
IMG_6299

Се продава стан во Аеродром

Објавено на 21/03/2019 во 08:03
Владимир Комаров, зградата на Гет кафе,
:
+ споредба
IMG_4607
достапно

Се изнајмува куќа / House for rent

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 2,700 EUR per month
Димо Хаџи Димов,
:
+ споредба
1
нова градба

Се издава стан во Cevahir Sky City / Luxury Apartment FOR RENT in Cevahir Sky City

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 450 EUR mesecno+mesecni trosoci
bul.Srbija br.31B, 1000 Skopje, RM,
:
+ споредба
26803516_10204165541974847_1897312628_n

Многу поволна понуда

Објавено на 21/03/2019 во 08:03
Христо Узунов,
:
+ споредба
d09ae7faa54e46248169fd3ae0f1f7a6
наместен

SE PRODAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO ZDANEC

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 250,000 EUR
наум наумовски борче,
:
+ споредба
20170311_172952

izdavam dvosoben stan 65m2

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 200 EUR mesecno
skopje,
:
+ споредба
kuka n - Copy

Kuka od 210m2 i dvor od 300m2 vo Butel 2

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 180,000 EUR
Butel 2,
:
+ споредба
500park6

ИЗДАВАМ СПРАТ ОД КУЌА ВО ЛИСИЧЕ

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 200 EUR МЕСЕЧНО
ЛИСИЧЕ - АЕРОДРОМ,
:
+ споредба
13a218f4-b59f-4ae4-90df-315814bf2426

DOMIK IZDAVA NOV NAMESTEN STAN KAJ KATOLICKA

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 300 EUR
католичка,
:
+ споредба
2e75ad72-d429-42a7-850c-1d6bb2f02bfb

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV DUPLEX VO BUNJAKOVEC

Објавено на 21/03/2019 во 08:03 220 EUR
буњаковец,
:
+ споредба
  • Пребарувај Овде